Sıkça Sorulanlar

Kargom ne zaman ulaşır?

Vermiş olduğunuz sipariş, onay ve hazırlanma sürecinden sonra, ortalama 3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Siparişlerinizin son durumunu, "SİPARİŞ TAKİBİ" bölümünden kontrol edebilirsiniz.


Ürünü nasıl iade edebilirim?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 10 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünü, faturanızın alt kısmında bulunan "İade Formu" alanını doldurarak paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, kargo ücretini karşılayarak MNG Kargo ile göndermenizi rica ederiz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde kargo masrafı tarafımıza aittir.

İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.


Elime ulaşan ürün için renk ve beden değişimi yapabilir miyim?

Satılan her ürünün renk ve beden değişimi yapma hakkınız mevcuttur. Değişimini istediğiniz ürünün, faturanızın alt kısmında bulunan "İade Formu" alanınındaki "İade Sebebi" bölümüne "Değişim" yazarak paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, karşı ödemeli olarak MNG Kargo ile göndermenizi rica ederiz.


Kapıda ödeme seçeneği ile ürün alabilir miyim?

minecebodrum.com dan kredi kartı ,kapıda ödeme ve havale yöntemi ile ürün satın alabilirsiniz.


Kredi kartına taksit yapabilir miyim?

minecebodrum.com dan Axess, Word, Bonus, CardFinans ve Maximum kredi kartlarına vade farksız 6 taksit yapabilirsiniz.